Jak zarabiać pieniądze w Internecie – 10 pomysłów, które pomogą Ci zarabiać więcej pieniędzy

Zarabianie więcej ilości pieniędzy prawdopodobnie rozwiąże wiele twoich problemów. W dobie Internetu, zarabianie dodatkowych pieniędzy (lub całej wypłaty) online jest niezwykle łatwe, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Oto 10 sposobów na zarabianie pieniędzy online:

 

1. Przeprowadzaj ankiety online

Podczas gdy przeprowadzanie ankiet online nie sprawi, że będziesz niewiarygodnie bogaty, to poświęcając kilka minut twojego czasu może sprawić, że zarobisz kilka dodatkowych dolarów – tak dolarów, ponieważ prezentowany system jest zagraniczny i nie płaci w złotówkach, a w dolarach.

Swagbucks

Swagbucks pozwala zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na karty upominkowe.

Zdobywasz punkty, robiąc zakupy za pośrednictwem portalu, wypełniając ankiety, oglądając filmy itp. Najlepsze jest to, że możesz się zarejestrować za darmo! Obecnie dają premię za rejestrację w wysokości 10 $.

Istnieje wiele innych stron internetowych, które również płacą za przeprowadzanie ankiet – poszukaj w internecie. Najlepsze stawki oferują zagraniczne witryny.

 

2. Zostań Freelancerem

Jeśli masz talent, są szanse, że możesz sprzedać swoje umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś pisarzem, artystą, grafikiem, fotografem itp., Wszystko zależy od Ciebie i Twoich umiejętności. Jednym z popularniejszych sposobów jest:

Pisanie tekstów

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek zostać niezależnym pisarzem sprzedającym swoje teksty różnym firmom. Najczęściej freelancerzy zajmujący się pisaniem tekstów sprzedażowych, produktowych lub artykułów na blog. Zarobki są zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności i jakości tekstów – dlatego w początkowym etapie Twoje zarobki mogą nie być zbyt duże, ale stopniowo rozwijając swój warsztat możesz dojść do większych pieniędzy.

 

3. Zostań wirtualnym asystentem

Możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym – wszystko zależy od Ciebie, a Twój harmonogram może być stosunkowo elastyczny, pod warunkiem, że pasuje do tego, dla kogo pracujesz. W takiej pracy zajmujesz się zadaniami, które można wykonać online jak np. rezerwowanie lotów i hoteli, przepisywanie tekstów itp.

Wiele osób nie stać na zatrudnienie pełnoetatowej osoby, która zajmie się niewielkimi zadaniami możliwymi do oddelegowania online. Wielu wirtualnych asystentów obsługuje kilku klientów, dzięki czemu może uzyskać całkiem niezły ponadprzeciętny dochód.

Czego potrzebujesz, aby być wirtualnym asystentem:

  • Laptop
  • Zestaw słuchawkowy lub telefon komórkowy
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Elastyczny harmonogram

 

4. Sprzedawaj lub wynajmuj swoje rzeczy

Sprzedaż za pośrednictwem internetu to jedna z najczęstszych metod dorobienia sobie. Dzięki łatwości docierania do dużej ilości osób, prezentacji produktów i mnogości serwisów oferujących możliwość sprzedaży jak np. Allegro, Olx sprawia, że coraz więcej osób zaczyna trudnić się sprzedażą przez internet.

 

5. Zacznij prowadzić własny blog lub stwórz ciekawą stronę internetową

Blog lub strona internetowa to kolejny świetny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Posiadając popularną witrynę będziemy mogli zarabiać na reklamie, afiliacji, tekstach sponsorowanych, linkach itp. Oczywiście nie jest to takie proste jakby mogło się wydawać, ale inwestując odpowiednio dużo czasu i pieniędzy, możemy osiągnąć po pewnym czasie dochód pasywny, czyli taki który będziemy osiągać bez względu na to czy pracujemy, czy też nie.

 

6. Uruchom podcast

Podcasty w Polsce powoli zyskują na popularności, ale już teraz udaje się niektórym osobą uzyskiwać dochód. Możesz zarabiać pieniądze robiąc podcast podobnie jak zarabiasz prowadząc bloga. Podstawowym elementem jest znalezienie niszy – a tak jak już wspominałem, w Polsce podcasty nie są tak popularne jak za granicą, dlatego nie będzie to aż tak trudne, jak np. w przypadku bloga. Nisza ułatwia zawężenie grupy odbiorców i rynku afiliacyjnego.

Gdy masz już oddaną publiczność (co może chwilę potrwać), możesz zacząć docierać do reklamodawców, których produkty mógłbyś promować w swoim podcascie.

 

7. Twórz kursy online

Jeśli masz konkretny obszar, w którym jesteś szczególnie kompetentny, stworzenie kursu online może przynieść ci przyzwoite pieniądze. Może to być kurs dotyczący prawie wszystkiego: umiejętności gotowania, masaży, gry na gitarze itp.

Zaczynasz od stworzenia konspektu kursu – pokaż go kilku ludziom, powiedz im, czy sądzą, że faktycznie nauczą się tego, czego próbujesz nauczyć. Następnie, gdy zbierzesz pozytywne opinie, zacznij tworzyć kurs. Większość z nich odbywa się za pomocą wideo!

Kiedy nadejdzie czas na sprzedaż kursu, możesz to zrobić za pomocą wielu serwisów specjalizujących się w sprzedaży tego typu produktów.

 

8. Napisz e-book

Pisanie e-booka i sprzedawanie go jest bardzo podobne do robienia kursów online. Znajdź temat, który Cię pasjonuje i co do którego posiadasz odpowiednią wiedzę, dzięki temu szybciej i łatwiej napiszesz e-booka. Sprzedawać swojego e-booka możesz za pośrednictwem własnych kanałów lub spróbować znaleźć internetowego „wydawce”, który posiada odpowiednią grupę osób zainteresowanych takim e-bookiem i za określoną prowizję pomoże Ci w sprzedaży.

 

9. Sprzedawaj własne zdjęcie

Spokojnie nie chodzi tutaj o zdjęcia Twojej osoby (no chyba, że chcesz), ale o różne zdjęcia krajobrazów, rzeczy itp. Następnie takie zdjęcia możesz sprzedawać za pośrednictwem wielu stron z stock-owymi fotografiami. Jeżeli masz talent i odpowiednie umiejętności, to może się to okazać całkiem niezłym źródłem dodatkowego dochód lub nawet pełnoetatowym zajęciem, w którym raz wykonana praca będzie przynosić zyski przez długi czas.

 

10. Zostań grafikiem

Grafik tworzy cyfrową „sztukę” dla swoich klientów. Obecnie jest o wiele łatwiej zarabiać pieniądze jako grafik niż niektórzy mogą myśleć – to po prostu wymaga trochę wytrwałości.

Po pierwsze, musisz utworzyć portfolio. Następnie możesz znaleźć bezpośrednich klientów, z którymi możesz pracować, korzystając z witryn takich jak Fiverr , gdzie możesz sprzedawać swoje grafiki. Możesz także publikować filmy wideo, na których uczysz projektowania graficznego – z lokowaniem produktu – i w ten sposób uzyskiwać klientów.

 

Zarabianie w Internecie staje się łatwiejsze. Tak długo, jak masz jakąś technologiczną wiedzę, możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki. Zaprezentowaliśmy tylko 10 pomysłów, ale jest ich wiele więcej, które możesz zrobić, aby zarabiać pieniądze – wystarczy trochę kreatywności.

 

5 (100%) 2 votes

Może zainteresują Cię więcej podobnych wpisów

About the Author: admin

shares