O blogu

Blog JakZarabiacPieniadze.eu – Kilka słów o nas!

W szkołach brakuje zajęć z zakresu skutecznego zarządzania swoimi finansami, a nie wątpliwie byłyby to dla nas jedne z najważniejszych zajęć w szkole. Brak podstawowej wiedzy z tego zakresu zmusza coraz większą liczbę osób do poszukiwania informacji w internecie. Z tego powodu powstał nasz blog JakZarabiacPianiadze.eu – miejsce dla osób szukających wiedzy z zakresu skutecznego oszczędzania pieniędzy, ich odpowiedniego inwestowania i w konsekwencji zarabiania.

Każda osoba w głębi duszy marzy o tym, aby uzyskać spokój w domowych finansach, nie martwić się o nieprzewidziane wydatki, czy też mieć możliwość spełniania sowich marzeń. Oczywiście zgadzamy się z tym, że pieniądze nie dają szczęścia, są narzędziem, które pozwala nam jedynie realizować wyznaczone cele. Z powodu braku elementarnej wiedzy z tego zakresu jesteśmy skazani na ciągły konsumpcjonizm i pogoń za rzeczami lub usługami, na które realnie nas nie stać. Dzięki możliwości wzięcia szybkich kredytów, uzyskania w łatwy sposób karty kredytowej wpadamy w wir zbędnych zakupów, które dają nam chwilą radość, ale w dłuższej perspektywie tracimy tak naprawdę wolność i to nie tylko finansową.

Niewystarczająca ilość pieniędzy, a co z tym idzie niepewność przyszłości sprawia, że wiele osób nie radzi Sobie z tym na tle psychicznym. Z powodu finansów ludzie tracą radość życia, marzenia, cele, a także rodzinę i przyjaciół.

Pieniądze odgrywają bardzo dużą rolę w naszym życiu. Czy tego chcemy, czy nie bez nich byłoby nam bardzo ciężko prosperować w dzisiejszym świecie. JakZarabiacPieniadze.eu to blog, który chce zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia wielu osób i pokazać, że można zwiększyć swoje dochody, a nawet uzyskać wolność finansową.

„Wszystko zaczyna się w głowie” dlatego najpierw zmienimy Twoje myślenie o pieniądzach, ich zarabianiu i wydawaniu, a następnie Ty sam zmienisz Swoje życie na takie o jakim zawsze marzyłeś mówiąc „gdybym tylko miał pieniądze….”.

Gotowy do zmiany? Jeżeli tak to usiądź wygodnie, zaparz Sobie gorącej kawy i zacznij czytać artykuły na naszym blogu! Miłej lektury;)